Spoločenská zodpovednosť

Zbieranie odpadu v prírode

V našej spoločnosti sa riadime heslom “Správaj sa tak, ako by si mal byť vzorom pre celý svet!” a preto pravidelne organizujeme celofiremný zber odpadu, ktorý nezodpovední ľudia nechávajú v prírode. A množstvo okoloidúcich, ktorí sa k nám často pripoja sú dôkazom, že to má zmysel.

 

Darovanie krvi

Slovensko je krajina, ktorá má veľmi malú základňu darcov krvi. Aj preto sme sa v našej firme rozhodli prekonať strach z ihiel a pomôcť dobrej veci, nakoľko nikdy neviete, či ďalší deň nebudete darovanú krv potrebovať práve vy. Každá kvapka krvi môže zachániť ľudský život a preto sa počíta!

Vysádzanie stromčekov

Konzumný spôsob života dáva prírode poriadne zabrať a preto cítime zodpovednosť za to zaplatiť daň. To nás viedlo k činu prihlásiť sa k dobrovoľnému vysádzaniu stromčekov vo Vysokých Tatrách. Pretože bez životného prostredia nebude žiadna ekonomika.

Separovanie odpadu a zero waste

Tieto pojmy by mali byť absolútne elementárnym základom zodpovedného správania každého občana. Preto je povinnosťou každého zamestnanca našej firmy minimalizovať produkciu odpadu a ak už nejaký odpad vyprodukuje, dôsledne ho vyseparovať do na to určených zberných nádob.

Šetrenie energiami

Rodičia by mali svoje deti učiť šetriť všetkými energiami už od útleho detstva, pretože náš prebytok znamená nedostatok v inom kúte sveta. Led žiarovkami, úspornými vodovodným batériami, ale hlavne zodpovedným prístupom zamestnancov sa snažíme minimalizovať energetické nároky nášho podnikania.

Recyklované elektrické zariadenia

V našej firme používame výhradne elektrické zariadenia s čo najnižšou spotrebou elektrickej energie, pričom všetky počítače obstarávame od spoločnosti Refurbished, ktorá sa venuje recyklovaniu už odpísaných zariadení a vdychuje im nový život.

Spokojnosť klientov je pre nás dôležitá

Daňové priznanie typ B nám spoločnosť SlovAcc vypracovala a podala za menej než 1 hodinu, za čo im veľmi ďakujem. Ich prístup je veľmi promptný a profesionálny. Určite ich služby využijem aj nabudúce.

Marcela Dudičová

živnostník

Spoľahliví, flexibilní a vzdelaní. Takí sú v spoločnosti SlovAcc. Preto našu doterajšiu spoluprácu hodnotíme veľmi pozitívne a tešíme sa do budúcna.

Tomáš Sabol

Event Lads, s. r. o.

S doterajšou spoluprácou so spoločnosťou SlovAcc sme nadmieru spokojní! Vždy nám svojím rýchlym, ústretovým, zodpovedným a profesionálnym prístupom dokážu svoje kvality.

Klaudia Chmarová

clabella, s. r. o.

Osobný prístup a zodpovednosť sú veci, ktoré si na spolupráci s touto firmou veľmi vážime. Nech sa jedná o akýkoľvek problém, vždy nám ho radi pomôžu vyriešiť.

Norbert Chromek

Pilot Club - Letecká škola, s. r. o.

Pre správne podnikanie nepostačuje účtovník, ktorý nahádže faktúry do programu a pošle výstupy. Treba mať partnera pre podnikanie. SlovAcc spája kvalitné účtovné služby s poradenstvom. Flexibilne, rýchlo a zrozumiteľne.

Martin Jajcay

Aarson, s. r. o.

Kontaktné informácie

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

Telefón

+421 917 828 222

e-mail

info@slovacc.sk