Daňové priznanie | Účtovná závierka

Daňové priznanie fyzických osôb typ A a B

Vyplníme za Vás elektronické daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb (príjmy zo živnosti, SZČO, prenájmu, závislej činnosti a pod.) rýchlo, efektívne a profesionálne. Toto všetko môžete mať už za 35,- €. Vy nám pošlete podklady a do pár hodín  pre Vás vyplníme a podáme daňové priznanie elektronicky bez toho, aby sme sa vôbec museli stretnúť. Vsaďte na kvalitu overenú rokmi praxe.

 

Daňové priznanie firmy

Pre právnické osoby vyhotovujeme daňové priznania k dani z príjmov, dani z motorových vozidiel, dani z pridanej hodnoty vrátane kontrolného a súhrnného výkazu a mnohé iné.  Daňové priznania podávame za daňové subjekty elektronicky v súlade s platnou legislatívou.

Účtovná závierka

Súčasťou daňového priznania právnických osôb je aj účtovná závierka, ktorá informuje externé subjekty o majetku, záväzkoch, výnosnosti a finančnej situácii podniku. Našim klientom poskytujeme úplnú súčinnosť pri uzatváraní účtovného obdobia, pričom spoločne vždy nájdeme cestu k vzájomnej spokojnosti.

Spokojnosť klientov je pre nás dôležitá

Daňové priznanie typ B nám spoločnosť SlovAcc vypracovala a podala za menej než 1 hodinu, za čo im veľmi ďakujem. Ich prístup je veľmi promptný a profesionálny. Určite ich služby využijem aj nabudúce.

Marcela Dudičová

živnostník

Spoľahliví, flexibilní a vzdelaní. Takí sú v spoločnosti SlovAcc. Preto našu doterajšiu spoluprácu hodnotíme veľmi pozitívne a tešíme sa do budúcna.

Tomáš Sabol

Event Lads, s. r. o.

S doterajšou spoluprácou so spoločnosťou SlovAcc sme nadmieru spokojní! Vždy nám svojím rýchlym, ústretovým, zodpovedným a profesionálnym prístupom dokážu svoje kvality.

Klaudia Chmarová

clabella, s. r. o.

Osobný prístup a zodpovednosť sú veci, ktoré si na spolupráci s touto firmou veľmi vážime. Nech sa jedná o akýkoľvek problém, vždy nám ho radi pomôžu vyriešiť.

Norbert Chromek

Pilot Club - Letecká škola, s. r. o.

Pre správne podnikanie nepostačuje účtovník, ktorý nahádže faktúry do programu a pošle výstupy. Treba mať partnera pre podnikanie. SlovAcc spája kvalitné účtovné služby s poradenstvom. Flexibilne, rýchlo a zrozumiteľne.

Martin Jajcay

Aarson, s. r. o.

Kontaktné informácie

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

Telefón

+421 917 828 222

e-mail

info@slovacc.sk