Účtovníctvo, dane, poradenstvo.

Kto sme?

Sme firma poskytujúca účtovné služby a poradenstvo, za ktorou stoja vzdelaní odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti účtovníctva, daní, miezd a finančnej analýzy. Projekt SlovAcc vznikol s cieľom odbremeniť subjekty od rôznych administratívnych, daňových a iných zákonných povinností, aby sa mohli plne sústrediť na svoje podnikanie.

Mzdy a personalistika

Klientom ponúkame služby spracovania miezd, komunikácie s verejnými inštitúciami, zasielania mesačných výkazov a poskytovanie odborných rád v personálnej oblasti. Náš personál je pravidelne školený a preto si môžete byť istý, že podklady, ktoré Vám odovzdáme sú v súlade s aktuálne platnými právnymi normami.

Účtovníctvo a poradenstvo

Kompletné spracovanie účtovnej agendy vrátane miezd a ekonomickej analýzy je gro našej podnikateľskej činnosti, pričom o zverené účtovníctvo sa staráme ako o svoje vlastné. A dôkazom sú spokojní klienti a ich odporúčania. Osobne ručíme za to, že účtovníctvo vedieme správne a v súlade s účtovnými zásadami.

Daň z príjmov, DPH, …

Za našich klientov vypĺňame a podávame všetky typy daňových priznaní. Nezáleží či sa jedná o daň z príjmov, DPH, daň z nehnuteľnosti alebo spotrebné dane. Daňové priznania vyhotovujeme pre živnostníkov, či už majú paušálne výdavky, daňovú evidenciu alebo vedú účtovníctvo a firmy, či už sa jedná o mikro, malú alebo veľkú účtovnú jednotku. Nám totiž dane nerobia žiadny problém!

Účtovná závierka

Účtovná závierka neodmysliteľne patrí k daňovému priznaniu, ktoré majú firmy povinnosť každoročne zostavovať. Klientom vždy poskytujeme detailný opis stavu účtovníctva a ekonomickej stránky podniku ešte pred podaním daňového priznania, aby mohli prijať relevantné rozhodnutia, ktoré môžu ovplyvniť výšku základu dane. U nás si môžete byť istý, že všetky výkazy a potrebná dokumentácia je vyplnená správne a s dôrazom na detail.

Finančná analýza podniku

Jednou zo služieb, ktorú Vám ponúkame je analýza finančnej a ekonomickej situácie podniku. Čísla, ktoré vidia Vaši dodávatelia či zákazníci ovplyvňujú ich rozhodnutia. Preto je dôležité, aby ste boli včas informovaný o číslach, aké Vaša spoločnosť ku konkrétnemu dátumu vykazuje. Na základe Vašich požiadaviek pripravíme konkrétne analýzy, ktoré Vám budeme posielať v pravidelných intervaloch.

Spoločenská zodpovednosť

V spoločnosti SlovAcc si plne uvedomujeme svoju zodpovednosť voči planéte Zem aj voči spoločnosti ako takej. To je dôvod, ktorý nás motivuje pravidelne organizovať zber odpadu v prírode, vysádzanie stromčekov a darovanie krvi. Aktivity súvisiace so separovaním odpadu, šetrením energiami a využívaním recyklovaných informačných technológií berieme ako našu elementárnu povinnosť.

Skúsenosti hovoria za nás

Počas svojej dlhoročnej praxe naši účtovníci priamo spolupracovali s desiatkami spoločností, pričom ich predmet činnosti pre nás nebol nikdy prekážkou. Aj preto nezáleží, či prevádzkujete reštauráciu, vlastníte autoservis alebo realizujete výstavbu nehnuteľností. Spoločne nájdeme cestu ako naplniť Vaše očakávania tak, aby ste od nás vždy odchádzali s úsmevom na tvári.

Čo vám ponúkame?

Profesionálny prístup

Vystupovanie na úrovni a odborné znalosti sú samozrejmosťou.

Precíznosť a odhodlanie

Dôraz na detail a neustále napredovanie je to, čo nás odlišuje od konkurencie.

Komunikácia a dostupnosť

Neustála komunikačná dostupnosť pre klientov patrí k našim prioritám.

Odbornosť a pripravenosť

Odborný, vzdelaný a skúsený personál je hlavným pilierom našej spoločnosti.

Rýchlosť a spoľahlivosť

Vaše požiadavky splníme v čo najkratšom čase s dôrazom na detail a kvalitu.

Zabezpečenie a archivácia

Dokumenty zabezpečujeme na viacerých úrovniach, preto sa o ne nemusíte báť.

Výpočet ceny za naše služby

Pripravili sme si pre Vás orientačný výpočet ceny našich služieb

Ste platiteľom DPH?

Áno
Nie

Koľko máte mesačne prijatých dokladov?

Koľko mesačne vystavíte dokladov?

Koľko máte zamestnancov?

Výpočet

Výsledná suma je 0 EUR bez DPH

1

-

2

-

3

-

4

Spokojnosť klientov je pre nás dôležitá

Jednoduché a priame jednanie, odbornosť a spôsob komunikácie nás presvedčili, že spolupráca s firmou SlovAcc bolo to správne rozhodnutie.

Ľubomír Mičúch

epic tree

Spoľahliví, flexibilní a vzdelaní. Takí sú v spoločnosti SlovAcc. Preto našu doterajšiu spoluprácu hodnotíme veľmi pozitívne a tešíme sa do budúcna.

Tomáš Sabol

Event Lads, s. r. o.

S doterajšou spoluprácou so spoločnosťou SlovAcc sme nadmieru spokojní! Vždy nám svojím rýchlym, ústretovým, zodpovedným a profesionálnym prístupom dokážu svoje kvality.

Klaudia Chmarová

clabella, s. r. o.

Osobný prístup a zodpovednosť sú veci, ktoré si na spolupráci s touto firmou veľmi vážime. Nech sa jedná o akýkoľvek problém, vždy nám ho radi pomôžu vyriešiť.

Norbert Chromek

Pilot Club - Letecká škola, s. r. o.

Pre správne podnikanie nepostačuje účtovník, ktorý nahádže faktúry do programu a pošle výstupy. Treba mať partnera pre podnikanie. SlovAcc spája kvalitné účtovné služby s poradenstvom. Flexibilne, rýchlo a zrozumiteľne.

Martin Jajcay

Aarson, s. r. o.

Často kladené otázky

Čo znamená kompletné spracovanie účtovnej agendy?

Táto služba zahŕňa vedenie účtovníctva, spracovanie mzdovej agendy a personalistiky, vedenie skladového hospodárstva, komunikácia s úradmi v mene klienta, vytváranie a odosielanie potrebných výkazov príslušným inštitúciám a mnohé iné.

Poskytujete daňové poradenstvo?

Daňové poradenstvo môže poskytovať len osoba, ktorá úspešne absolvovala odborné skúšky pod dohľadom MFSR a je zapísaná v Slovenskej komore daňových poradcov. Súčasťou nášho tímu, žiaľ, nie je daňový poradca.

Poskytujete služby aj fyzickým osobám?

Áno, poskytujeme služby aj fyzickým osobám. Prevažne sa jedná o vypĺňanie daňových priznaní k dani z príjmov, vedenie daňovej evidencie alebo podvojného účtovníctva. Služby vedenia jednoduchého účtovníctva neposkytujeme.

Aký typ podnikov tvorí Vašu klientelu?

Zameriavame sa na malé a stredné podniky, ktoré vykonávajú svoju činnosť na západnom a strednom Slovensku.

Akú komunikáciu a dodanie dokladov preferujete?

V komunikácii sa prispôsobujeme potrebám našich klientov. Určité otázky je možno zodpovedať prostredníctvom telefonického hovoru alebo mailu, zložitejšie témy sa však konzultujú na osobnom stretnutí. Doklady nám môže priniesť klient alebo si po ne prídeme my. To záleží od vôle klientov. Využívame aj možnosť zasielania dokladov kuriérom.

Venujete sa aj zakladaniu obchodných spoločností?

Áno, našim klientom vieme vyhovieť aj v tejto otázke a radi im pomôžeme založiť obchodnú spoločnosť. Nie je to však náš hlavný predmet činnosti a preto túto službu poskytujeme len našim súčasným alebo budúcim klientom.

Kontaktné informácie

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

telefón

+421 917 828 222

e-mail

info@slovacc.sk

fakturačné údaje

SlovAcc, s. r. o.

IČO: 51 825 724

Kde nás nájdete

Sídlo spoločnosti

Lucenkova 1203/9, 026 01 Dolný Kubín

Kancelária

Čierna voda 5446/44, 903 01 Senec